הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

בחירת דלתות מעוצבות לבית


מגוון גדול של דלתות פנים בחברת דלתות אורן

אם בעבר כל דלתות הפנים היו זהות, ולא התייחסו אליהן כאל פריט שצריך להעניק לו תשומת לב מיוחדת, הרי היום, ברור כי יש מגוון גדול ביותר של דלתות פנים, והן שונות זו מזו במספר גדול ביותר של פרמטרים: סוג הדלת, צבעה, העיטורים עליה, הידיות, המשקופים ועוד.
בכדי לעשות בחירה מושכלת של דלתות שתהיינה מעוצבות, וגם ייתנו לבית מראה הרמוני המדבר בשפה עיצובית אחת, כדאי לגשת אל אחד מאולמות התצוגה של חברת דלתות אורן, אולמות תצוגה אשר בהם מעבר למבחר הגדול של דלתות, גם אנשי מקצוע איכותיים אשר נותנים ליווי מקצועי ואישי ויכולים לעזור בבחירת הדלתות המתאימות ביותר לכל אחד.

     דלת לוגאנו שמנת   

דלתות פנים במבצע שאסור לכם לפספס, עכשיו באתר של דלתות אורן

מאיפה להתחיל בבחירת דלתות הפנים לבית?

חד משמעית, לפני שמתחילים לחפש דלתות פנים , ולהיחשף למגוון הגדול הקיים היום בתחום, מגוון שהוא כמעט אין סופי, חשוב לקבוע תקציב עבור הדלתות. ככלל, כאשר נמצאים בשיפוץ, או בונים בית, קל מאוד להתפתות לקנות ללא חשבון, ולבסוף להגיע למצב שבו לא נשאר כסף לאלמנטים חשובים ביותר. לכן, צריך לקבוע מסגרת לקניית דלתות הפנים, עם אפשרות של חריגה קטנה של כ- 10%.
לאחר מכן חשוב ביותר להכין "שיעורי בית" באינטרנט. כדאי מאוד לגלוש במספר אתרים בכדי להתרשם ממה שמוצע היום בשוק, ולגבש כיוון של טעם אישי והעדפות של דלתות. אם מתכוונים להשתמש בשירותיו של מעצב פנים בעיצוב הבית, חשוב לשתף אותו בתהליך כבר בשלב של בחירת דלתות הפנים לבית.

דלת לבית עיצוב פנל אלון

קניית דלתות פנים במפעל מקצועי ואיכותי

לפני שיוצאים לבחור את דלתות הפנים במפעל המתאים, חשוב להצטייד במידות המדויקות של כל המפתחים אשר אליהם צריך להתאים דלתות. לעיתים, בחירת הדלת תלויה בגודל המפתח, ויש אילוצים אשר משפיעים על הבחירה. אולי אפילו, צריך להזמין דלתות מיוחדות שלא בהתאם להיצע הקיים באותה התצוגה.
עכשיו אפשר להגיע אל הבחירה עצמה. להחליט על העיצוב המתאים ביותר לטעם האישי, שהוא האהוב ביותר בין כל העיצובים, לבחור את צבעי הדלתות, הדוגמאות עליהן, החומרים, סוגי המשקופים, הפרזול שמהווה חלק מהדלתות והידיות שעליהן.