הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

דלתות מעוצבות מעץ

דלתות אורן מתמחה בייצור דלתות מעוצבות מעץ לפנים הבית. החברה מייצרת דלתות לפי הזמנה ומייבאת מאיטליה, מהקולקציה המובילה. מערך הייצור של החברה הוא ממוחשב ועוזר לעובדים בה לספק לכם הלקוחות דלתות מעוצבות מעץ בגימור מושלם.

דלתות אורן מאז 1928 ועד היום עם המוצרים הכי טובים ואיכותיים

דלתות מעוצבות לפנים הבית

אין ספק שכל אחד היה רוצה שביתו ישדר מראה יוקרתי או ביתי. הדבר אפשרי גם באמצעים פשוטים יותר משיפוצים נרחבים והפיכת כל הבית. תתפלאו, אבל דלתות מעוצבות מעץ יכולות להיות הרבה יותר מסתם שימושיות. מדובר בדלתות מרהיבות מהקולקציה המובילה באיטליה, המיובאות לארץ על ידי דלתות אורן.
לא רק זאת, החברה גם מייצרת דלתות בהזמנה אישית ולפי התאמה, בהתאם לצרכים של לקוחותיה. בין אם מדובר על גדלים שונים, עיצובים מיוחדים או התאמות שקשה למצוא בדלתות הסטנדרטיות.
  
      דלתות מעוצבות מעץ דגם מאיה    

עיצוב ואיכות הולכים יחד

בעבר היה נהוג לחשוב כי אם נרצה דלתות איכותיות בביתנו, נאלץ לוותר על העיצוב ולהפך. כיום מדובר בשתי מילים נרדפות כמעט. טכנולוגיית הייצור של דלתות מעוצבות מעץ הפכה פשוטה וקלה במיוחד, כך שניתן בקלות לשלב זאת עם חומרים איכותיים ולהפיק מוצר שעומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים לדלתות פנים כיום.
אין ספק שכל מי שיזמין דלתות מעוצבות מעץ מחברת דלתות אורן, יבחין בהבדל בביתו וירגיש ממש כאילו הוא מתהלך בבית מלון יוקרתי או צימר מפנק. כן, עד כדי כך הדלתות עושות את ההבדל. תתפלאו אולי לשמוע שיותר ויותר אנשים מתחילים לייחס חשיבות לדלתות ביתם ולעתים אף מעדיפים להחליף את הדלתות מאשר להחליף את הסלון או לבצע שיפוץ משמעותי בבית.החלפת דלתות הבית מספקת לא רק עיצוב מרשים וחדשני, אלא גם איכות ברמה הגבוהה ביותר. לדוגמא - מניעת רטיבויות, פגמים, שברים ותקלות, הנפוצים במיוחד בדלתות פנים סטנדרטיות. כאשר אתם מחפשים דלתות מעוצבות מעץ, אל תתפשרו על הטוב ביותר, פנו אלינו עוד היום.

דגם פורמייקה גלוי