הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

דלתות פנים איטלקיות

דלתות פנים מעוצבות ובטיחותיות

כשאנו חושבים על רכישת דלתות פנים חדשות לבית שלנו או חידוש הדלתות הקיימות אנחנו ישר חושבים על העיצובים, הגוונים, הפרזולים וכו'. עם זאת עלינו לזכור כי הדבר הכי חשוב בדלתות פנים הוא רמת הבטיחות שלהם כי בסופו של דבר אנחנו מעוניינים בדלת בטיחותית שתבצע את פעולתה על הצד הטוב ביותר.

בטיחות חשובה בדלתות לחדרים פנימיים בבית שלנו

איך תבדקו האם הדלתות שאתם מעוניינים לרכוש אכן בטיחותיות? ראשית, בידקו היכן הן יוצרו והאם הן עומדות בתו התקן האירופאי והישראלי לבטיחות, ודאו כי חומר הגלם שהן עשויות ממנו אכן חזק ועמיד, עמדו על כך שההתקנה תיעשה על ידי מתקין מוסמך ואחראי וכן וודאו שלא מותקן בדלת מנגנון נעילה פנימי שאינו בטיחותי לילדים. בדלתות זכוכית חשוב שבעתיים נושא הבטיחות ורכישת דלתות בעלות זכוכית עבה וחסינה מפני שבירה גם במקרים של טריקת דלת חזקה מהמקובל. ככלל, דלתות זכוכית יתאימו יותר למשרדים ולחללים עסקיים ויהיו פחות פרקטיים לשימוש בבתי מגורים פרטיים.

קבוצה 1 דלתות אורן במרכז

בואו לקבל מידע נוסף על דלתות אורן מאז 1928 ועד היום

אחריות על הדלת-חובה בכל רכישה

בקניית דלתות פנים בקשו מהמוכר אחריות מלאה על כל חלקי הדלת. חנות אמינה תעניק לכם תעודת אחריות ותעמוד מאחוריה בשעת מבחן. חשוב לבקש חוות דעת מלקוחות שכבר רכשו דלתות בחנות שאתם מעוניינים לבצע בה את הרכישה בכדי לשמוע ממקור מוסמך האם החנות אחראית מספיק על מוצריה והאם שירות הלקוחות שלה אדיב וזמין.

קבוצה 1 דלתות אורן מבצעים

דלתות לחדר האמבטיה

דלתות אמבטיה צריכות להיות עמידות בפני מים ולחות, ולכן גם אם בחרתם דלתות עץ קלילות לשאר חדרי הבית- בחרו דלת חזקה יותר עם ציפו עמיד נגד מים. דלתות אורן מספקות לכל לקוח דלתות איכותיות ברמת בטיחות גבוהה. הדלתות עשויות מחומרי גלם מעולים ומעוצבות בידי האומן של מעצבים איטלקיים מפורסמים, שירות הלקוחות שלנו זמין לשירותכם בכל שעה ונותן מענה מושלם גם על דלתות מהקולקציה האטלקית וגם על דלתות בהתאמה אישית שנקנו אצלינו. בחרו לכם עוד היום דלתות מדהימות מהקטלוגים שלנו ותתחילו ליהנות מדלתות מדהימות וחזקות שישדרגו לכם את הבית.