הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

דלתות פנים באזור

חומרים ותיקים וחומרים חדשניים של דלתות פנים

ניתן למצוא מדלתות פנים באזור במגוון חומרים. ניתן למצוא דלתות עץ כמובן. רוב האנשים מדמיינים דלתות פנים כעשויות מעץ בלבד אך יש עוד מגוון חומרים מהם ניתן היום לייצר דלתות פנים. וגם דלתות העץ נחלקות היום לתתי סוגים שונים בדלתות פנים באזור. יש סוגים שונים של עץ, יש עץ קשה ומאסיבי ויש עץ רך ועדין יותר. ניתן לבנות דלת פנים חלקה וקלאסית או ליצור דלת עם פיתוחים ודוגמאות ניתן לבחור עץ כהה או עץ בהיר. ניתן לצבוע את העץ במגוון צבעים או רק לצבוע אותה בלכה ולהשאיר אותו בגוון טבעי.


דלתות מעוצבות

יתרונותיו של העץ

אנשים בוחרים בדרך כלל דלתות עץ, דלת עץ מחזיקה יותר ומכניסה חום וטבעיות אל תוך הבית. התחושה החמה והטבעית מושגת בעיקר בזכות עץ טבעי לא צבוע שנשמר בגוונים הטבעיים של העץ. עץ לא מגיב טוב ללחות או לשינויי טמפרטורה קיצוניים ולכן הוא בהחלט מתאים יותר לדלתות פנים, מלבד דלת האמבטיה, מאשר דלת חיצונית. דלת חיצונית גם ניתן לעשות מעץ אך יש חומרים נוספים וציפויים נוספים שיגרמו לדלת חיצונית להיות עמידה יותר בשינוי טמפרטורה ולחות אם מדובר בדלת ראשית בבנין או דלת של בית פרטי.


דלתות כניסה

עץ מלא או עץ חלול

יש דלתות עץ מעץ מלא שהן מלאות מבפנים בעץ ויש דלתות עץ שהן חלולות. דלתות חלולות הן זולות יותר אך הן מבודדות פחות טוב. הן יבודדו פחות טוב קולות וטמפרטורה. רוב האנשים מוכנים להשקיע מעט יותר ולקנות דלתות לא חלולות שהן איכותיות יותר. דלתות עץ טבעי הן כמובן לא חלולות אלא עשויות כולן מעץ מלא. יש גם דלתות ברזל ודלתות זכוכית, אלה מתאפיינות בעיצובים מודרניים יותר. היום רואים יותר ויותר דלתות ברזל ודלתות זכוכית כדלתות פנים חדשניות ומיוחדות.


דלתות כניסה מעוצבות

ייצור דלתות יוקרה ואיכות

חברת דלתות אורן מייצרת מגוון דלתות פנים באיכות הגבוהה בשוק. תוכלו להתרשם מהקטלוג המגוון ולבחור דלת מדהימה עבורכם או אפילו לתאר את דלת החלומות שלכם או להראות תמונה ואנו נייצר עבורכם בדיוק את הדלת אשר חלמתם עליה. אנו גם מייבאים דלתות יוקרה משובחות המגיעות מאיטליה. ניתן ליצור קשר בטלפון: 073-7599543

דלתות פנים במבצע לזמן מוגבל באתר של דלתות אורן