הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

דלתות פנים בבית דגן

נקודות חשובות לתכנון והתקנה של דלתות פנים

אם אתם בונים בית או משפצים בית בעצמכם או בעזרת עובדים שונים חשוב לדעת ולשים לב למספר נקודות חשובות כאשר בוחרים בדלתות פנים בבית דגן או באזורים נוספים בארץ. אם אתם מתקינים דלתות חדשות חשוב לשים לב שהדלת מתאימה לפתח ההתקנה לא רק מבחינת רוחב וגובה הדלת אלא גם שהדלת תוכל להיפתח ולהסגר בצורה טובה וחופשית. צריך לתכנן לאיזה כוון הדלת תיפתח כדי שהשימוש בה יהיה הנוח ביותר ולהתאים ידית לדלת בצורה נכונה בהתאם לכוון בו הדלת נפתחת.

מידע נוסף על דלתות פנים בדף הבית של אתר דלתות אורן
דלתות כניסה

מדידות חשובות בייצור והתקנת דלת

אנשים אשר מתקינים דלתות מודדים לרוב את הרוחב העליון, הרוחב האמצעי והרוחב התחתון של הדלת ובודקים לכוון הפתיחה אם לדלתות פנים בבית דגן יש מקום להיפתח לכול הרוחב שלהן יש גם לבדוק כמובן מהקצה העליון של הדלת ועד הקצה התחתון של הדלת כדי לראות שהדלת נפתחת בצורה טובה ולא חוסמת או נתקלת בדבר מה. לאחר שבדקתם שמידות הדלת מתאימות נשאר רק להחליט על העיצוב, וזה לכול הדעות זה מהווה נעים בבחירת דלתות פנים.


 דלתות כניסה מעוצבות

עיצובים לבחור מתוכם

יש למשל דלתות שעשויות כולן מעץ – כל הדלת עשויה מחתיכת עץ אחת שלמה, הדלת יכולה להיות חלקה או עם חריטות מעניינות עליה כמו פסי רוחב, חריטת צורות הנדסיות וכיוצא בזה. תוכלו לעומת זאת לבחור דלת עם חלונות אטומים המעטרים את החלק המרכזי של הדלת דלת זכוכית לא חייבת להיות כולה עשויה מזכוכית ניתן כמובן לשלב בין חומרים שונים שהמסגרת החיצונית של הדלת תהיה עשויה עץ והמרכז יהיה עשוי מלוחות זכוכית. יש דלתות עץ עם קישוטי מתכת או ברזל עליהן גם זה שילוב חומרים מעניין שיוצר עיצוב מודרני ואלגנטי מאוד.

דלתות איכותיות ומבוקשות

בחברת דלתות אורן תמצאו מגוון דלתות ייבוא מהקולקציות החדשות והמבוקשות ביותר באיטליה. כמו כן אנו מייצרים דלתות במגוון עיצובים נפלאים כמו ויש לנו קטלוג נרחב ומגוון לבחור ממנו. אנו גם מיצרים דלתות פנים בהתאמה אישית. יוצרים עבורכם דלת ייחודית מעוצבת לפי חלומכם ורצונותיכם שכן לכם יש, ולאף לא אחד אחר. ניתן ליצור קשר בטלפון: 073-7599543