הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

דלתות פנים בבת ים

סוגים של דלתות פנים

יש סוגים שונים של דלתות פנים בבת ים או באזורים נוספים בארץ. יש דלתות פנים מעץ טבעי בצבע טבעי ודלתות עץ במגוון גוונים רגילים כמו גוונים רגילים של חום. שחור או לבן, גוונים מיוחדים כמו אופוויט, שמנת, אפור וגוונים יוצאי דופן באמת כמו כחול, סגול ואפילו כתום או אדום, דלתות צבע קלאסי או אנטיקה.  דלתות פנים הפכו לאלמנט עיצובי ולכן ניתן למצוא דגמים במגוון צבעים חדשים שקודם לא ראינו.


דלתות פנים בבת ים

דלתות פנים במבצע שאסור לכם לפספס, עכשיו באתר של דלתות אורן

דלתות צרפתיות

יש דלתות שלמות ויש דלתות צרפתיות. דלתות צרפתיות הן לרוב בעלות חלונות שקופים או חצי שקופים בתוך הדלת. זה עיצוב מעניין ורומנטי שנותן לדלת הרבה ייחוד ואסתטיקה אם הבית שלכם מעוצב בצורה רומנטית או כפרית, דלתות צרפתיות ישתלבו בצורה מושלמת בעיצוב הכללי של הבית. יש דלתות שנפתחות פנימה או החוצה ויש דלתות הזזה נהדרות. הן נכנסות ויוצאות מהקיר הצדדי או ליד הקיר ומעולות במיוחד אם אתם זקוקים לדלתות פנים בבת ים שהן דלתות בחללים קטנים.


דלתות פנים מעוצבות

חיסכון במרחב ומקום

דלתות הזזה חוסכות הרבה מרחב, הן לא סוגרות מרחב כאשר הן נסגרות או נפתחות. ניתן לשלב דלתות הזזה מצוינות גם בסלון, גם בחדרי שינה או אפילו בחדרי הרחצה, הן מעניינות מאוד מבחינה עיצובית ויכולות להגיע במגוון דגמים, צבעים ומאפיינים. יש דלתות שממש עוברות בתוך הקיר ויוצאות ממנו ויש דלתות שעוברות על מסילה ליד הקיר. יש עוד מגוון גדול של עיצובים לדלתות פנים בבת ים וכול שעליכם לעשות הוא להגיע ולהתרשם מהקטלוג העדכני והמרגש של חברת דלתות אורן.


דלתות פנים במבצע

חברה מנוסה ואיכותית

חברת דלתות אורן היא חברה מנוסה ואיכותית שעובדת מאז 1928 ועד היום, זאת חברה אמינה והוגנת המספקת דלתות איכות לדורי דורות של לקוחות. בחברת דלתות אורן תמצאו את האמינות של חברה ותיקה ומבוססת ואת החדשנות של מיטב המעצבים החדשניים ביותר וקולקציית דלתות חדשנית מיוחדת ומדהימה שחלקה מגיעה הישר ממעצבי על איטלקיים. תוכלו ליצור קשר בטלפון: 073-7599543


לדלתות פנים כנסו לאורדורס דלתות פנים מחירים טובים