הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

דלתות פנים בילו סנטר

חברת דלתות אורן דלתות פנים איחדה את סניף בילו סנטר עם סניף ראשל"צ , מה שיאפשר לקשת רחבה יותר בציבור הישראלי ליהנות ממוצרים איכותיים, מתקדמים וחכמים. הסניף יפעל במקביל לסניף באיזור התעשייה חולון. בואו ליהנות משפע של אפשרויות בעולם דלתות הפנים שמציעה כיום אחת מהחברות הגדולות והמובילות ביותר בישראל, חברת דלתות אורן. החברה מתמחה בייבוא, שיווק ויצור של מגוון דלתות מסוגים שונים.

דלתות אורן-דלתות פנים בילו סנטר

קראו עוד על דלתות פנים מעוצבות

קהלי הלקוחות של החברה ומוצריה

קהל לקוחותיה של חברת דלתות אורן כולל לא מעט גופים ומוסדות מוכרים וגדולים בישראל וביניהם ניתן למנות כמה רשויות מקומיות, משרד הביטחון, מוסדות ציבור שונים, מחסני גבס, קבלני בניין ושיפוצים, מעצבי פנים, אדריכלים ועוד המון לקוחות פרטיים. אחד מהיתרונות הבולטים של החברה נובע מאיכות השירות שהיא מעניקה לכל לקוח דרך יחס אישי וליווי מקצועי לאורך כל תהליך הרכישה, בהתאם למסורת משפחתית ארוכת השנים שעברה מדור לדור. החברה מציעה דלתות אשר יובאו מאיטליה לצד דלתות שהיא מייצרת בעצמה.

מגוון רחב של דלתות מסוגים שונים

 כיום גם תושבי העיר רחובות יכולים ליהנות מרכישה נבונה ומתקדמת של דלתות פנים בסניפים של דלתות אורן בחולון ובראשון לציון. . כאמור, החברה מציעה לקהל הלקוחות מגוון עשיר של דלתות פנים חלקן בייצור עצמי וחלקן מיובאות מאיטליה. בין מגוון סוגי הדלתות בייצור עצמי שמציעה חברת דלתות אורן ניתן למנות דלתות צבע מעוצבות, דלתות בהזמנה אישית לפי צרכי הלקוחות, דלתות דיקט, MDF ופורמייקה. ניתן להתאים את כל סוגי הדלתות הנ"ל גם על גבי משקופים קיימים.

דלתות אורן-דלתות חדשניות

מערך הייצור המתקדם של החברה

הסניפים של דלתות אורן מציעים לקהל הרחב דלתות באיכות ללא פשרות שנעשו דרך מערך ייצור מוביל וחדשני המשלב כמה מחומרי הגלם המובחרים ביותר ברחבי העולם כולו. חברת דלתות אורן עובדת עם מכונות חדישות, מתקדמות ועתירות טכנולוגיה כמו למשל מכונות רובוטיקה ממוחשבות אשר מעניקות לצרכן מוצר ברמת גימור מובחרת ואיכות ללא פשרות. כמו כן מכונות אלו מאפשרות לחברה להכין דלתות בהתאמה אישית בהתאם לדרישותיו שלכל לקוח. חברת דלתות אורן נוסדה בשנת 1928, כאשר בזמנו היא נחשבה לאחת מהנגריות הראשונות המתועשות בעיר תל אביב. בשנת 1990 החברה עברה מהפך של ממש ומנגרייה קטנה ולא מוכרת הפכה לחברה מובילה בענף הדלתות בישראל.