הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

דלתות פנים בילו

חברת דלתות אורן מתמחה בייצור ושיווק דלתות ונחשבת כיום לאחת מהחברות המובילות בענף דלתות הפנים בישראל.  התושבים באזור בילו, רחובות, מזכרת בתיה והאזור מוזמנים  לסניפים הנמצאים כיום בכמה מוקדים בארץ, באזור התעשייה חולון וראשון לציון. חברת דלתות אורן נוסדה בשנת 1928, כאשר בזמנו היא תפקדה כנגרייה קטנה ובמרוצת השנים התפתחה והפכה להיות אחת מהחברות המובילות והגדולות ביותר בענף הדלתות בישראל.

כיצד החלה את דרכה חברת דלתות אורן?

החברה החלה את דרכה בתור נגרייה קטנה אשר שנחשבה אז לאחת לנגריות המתועשות שפעלו בעיר תל אביב. ניתן לזקוף לזכותה של החברה כמות בלתי מבוטלת של דלתות ותריסי עץ המצויים כיום בבנייני העיר. המהפך שעברה החברה התרחש בשנת 1990, כאשר מנגרייה קטנה הפכה להיות חברה מובילה בתחומה. מערך הייצור בהתאם לכך עבר לעבודה על ידי מיכון ממוחשב, מתקדם מאד ועתיק ידע. כמו כן כוח האדם תוגבר דרך הוספה של אנשי מקצוע מיומנים, והמפעל עבר לאזור הרבה יותר מתוחכם ורחב היקף.

דלתות פנים במבצע – עכשיו במבצעים מיוחדים באתר של דלתות אורן

מערך ייצור חכם ומתקדם

מעוניינים לרכוש דלתות פנים בילו ?אין ספק שהגעתם למקום הנכון ובזמן הנכון. חברת דלתות אורן מציעה לכם עוד היום ליהנות משפע של אפשרויות מגוונות בעולם הדלתות. בין סוגי הדלתות המגוונים שמשווקת החברה ניתן למנות דלתות צבע מעוצבות, דלתות פורמייקה, דיקט, MDF, כמו כן ניתן לבצע דלתות בהזמנה אישית דרך החברה. ניתן להתאים דלתות אלו גם על גבי משקופים קיימים. החברה מייצרת דלתות דרך שילוב של כמה מחומרי הגלם הטובים ביותר בעולם ושימוש במכונות חכמות וחדישות עתירות טכנולוגיה.

אלו מוצרים יוצעו למכירה בסניף החדש?

הסניפים של דלתות אורן מאפשרים לפלח רחב יותר בציבור הישראלי ליהנות ממוצר חכם מתקדם ואיכותי. מערך הייצור של החברה משלב עבודה עם כמה מהמכונות החדשות ביותר בענף כמו למשל מכונות רובוטיקה ממוחשבות אשר בכוחן לייצר דלתות באיכות מאד גבוהה וברמת גימור מובחרת. מעבר לכך חברת דלתות אורן מספקת לקהל לקוחותיה דלתות איכותיות המיובאות היישר ממפעלי העילית באיטליה, אשר מכתיבים את קו העיצוב המוביל ביותר ברחבי אירופה כולה, המהווה השראה ומודל לחיקוי בישראל ובעולם. חברת דלתות אורן חרטה על דגלה את כל נושא האיכות מה שבא לידי ביטוי במוצרים המתקדמים והחדישים ביותר שהיא מספקת. מאפיינים אלו אפשרו לה למעשה להיות כיום אחת מהחברות המובילות בארץ בעלת שם ומוניטין רב