הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

דלתות פנים גדרה

חברת דלתות אורן נחשבת כיום לחלוצה הרשמית של ענף דלתות הפנים בישראל, ומתמחה בייבוא, שיווק וייצור עצמי של דלתות באיכות גבוהה. בימים אלו ממש החברה שוקדת על פתיחתו של סניף חדש, דלתות פנים גדרה, שיאפשר לתושבי העיר ליהנות ממוצר חכם, מתקדם וחדיש ברמה עולמית. סניף זה יפעל במקביל ליתר סניפי החברה הממוקמים עתה בחולון וראשון לציון. כמו בכל סניף, גם בגדרה יוצעו למכירה שפע של דלתות באיכות וברמת גימור מנצחת, חלקן יובאו מאיטליה וחלקן בייצור עצמי.

אודות סל המוצרים של החברה

חברת דלתות אורן מציעה לציבור הרחב וכיום גם לתושבי העיר גדרה להתרשם ממגוון קולקציות מובחרות של דלתות פנים. ניתן להזמין את הדלתות בהתאמה אישית לפי צרכיכם ודרישותיכם המשתנות. בסניף החדש, דלתות פנים גדרה יוצעו למכירה כאמור דלתות מיובאות מאיטליה ודלתות פרי עמלם של מפעלי החברה וביניהם ניתן למנות דלתות צבע מעוצבות, דלתות פורמייקה, דיקט, MDF ודלתות לפי מידות אישיות. ניתן להתאים דלתות אלו גם למשקופים קיימים.

אם אתם מחפשים דלתות פנים מעוצבות במבצע, היכנסו לדלתות אורן והתרשמו

מערך הייצור המתקדם של החברה

חשוב לציין שמערך הייצור המתקדם של החברה עושה שילוב מנצח בין חומרי גלם איכותיים ומתקדמים לבין עבודה מקצועית במכונות חדישות ועתירות טכנולוגיה אשר יחדיו מביאות לצרכן מוצר באיכות ורמת גימור גבוהה ביותר. החברה עושה שימוש במכונות מובילות ומתקדמות ביותר בעולם כמו למשל מכונות רובוטיקה ממוחשבות. בנוסף מציעה חברת דלתות אורן דלתות המיובאות ממפעלי העילית באיטליה כמו למשל Braga spa ו- Effebiquattro spa אשר מכתיבים כיום ברמה בינלאומית את קו העיצוב המוביל ביותר בענף הדלתות.

דלתות אורן-דלתות פנים למשרד כאן בגדרה

קהלי היעד של החברה

משפצים את הבית בקרוב? אין שום ספק שבחירה בדלתות פנים מהווה חלק בלתי נפרד ומרכזי ביותר במסגרת עיצוב פנים הבית.חברת דלתות אורן מזמינה אתכם עוד עתה להשלים את העיצוב עם דלתות פנים מובחרות ואיכותיות שבקרוב יוצעו למכירה בסניף החדש של החברה דלתות פנים גדרה. החברה פונה לקהלי יעד מהמגזר הפרטי והציבורי ובכללם ניתן למנות מוסדות ציבור שונים, רשויות מקומיות, משרד הביטחון, קבלני בניין ושיפוצים, מחסני גבס, מעצבי פנים ואדריכלים.

דלתות אורן-דלתות פנים מעלפות בגדרה

אודות

חברת דלתות אורן נחשבת לחלוצה הרשמית בענף דלתות הפנים בישראל ומתמחה כיום בייבוא, ייצור ושיווק של דלתות באיכות גבוהה. החברה נוסדה בשנת 1928 והחלה את דרכה כנגרייה מתועשת בעיר תל אביב, ומאז ועד היום גדלה והתפתחה החברה לאחת מן המובילות והגדולות ביותר בתחום הדלתות בישראל.