הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

דלתות פנים הבדלים

 

שיקולים בבחירת דלתות פנים ישנם מספר היבטים בהם יש הבדלים בין דלתות פנים שונות. לדלתות פנים ישנה חשיבות לא מעטה בעיצוב הבית והן יכולות לשדרג אותו ותרום לו. לכן, בעת בחירת דלתות פנים יש לחשוב גם על הרצוי לכם בעיצוב הדלת עצמה וגם על ההתאמה לעיצוב הפנים של הבית. ניתן לבחור דלתות פנים שונות לחדרים שונים במקרים בהם זה ייצור עיצוב הרמוני יותר. השיקולים העיקריים בעת בחירת דלתות פנים הם סוג החומר, סוג הפתיחה, צבע, עיטורים, משקוף וחלקי פרזול כגון ידיות.

דלתות פנים הבדלים והמלצות

סוג החומר

בין דלתות פנים הבדלים ניכרים קודם כל בחומר ממנו הן עשויות ובצורת הפתיחה שלהן. לחומרים שונים ישנם תכונות שונות המשפיעים על תכונותיה של הדלת כגון רמת הבידוד שהיא מספקת. מבחר החומרים מהם ניתן לבחור הוא רחב וכולל בין היתר: פורמייקה, עץ, דיקט, MDF וסוגים רבים נוספים, המילוי יכול להיות כוורת, פלקסד בורד, או פלקסבורד משולב בעופרת למוסדות, מרפאות שיניים ואולפני הקלטה. מבחינת פתיחת וסגירת הדלת, האופציה הנפוצה והמוכרת היא דלת הכנפיים אך ניתן לבחור גם דלת כיס, הזזה או מתקפלת.

דלתות פנים הבדלים מהותיים

 

צבע ועיטורים

יש בין דלתות פנים הבדלים בולטים לעין גם בצבע הדלת ובעיטורים שעליה. מבחר הצבעים האפשריים עבור דלתות פנים הוא גדול מאד גם עבור ציפוי פורמייקה איכותי. לגבי העיטורים יש להחליט מספר החלטות. ראשית, יש לבחור את סוג העיטור הרצוי, פסו אחד, כמה פסים, צוהרים (חלונות קטנים) או חריצים. לאחר מכן יש לבחור את הכוון הרצוי עבור העיטור: לאורך, לרוחב, בצורת ח או בצורת ר. לסיום, יש להחליט על צבע עבור העיטורים.

משקוף וחלקי פרזול

לאחר בחירת עיצוב הדלת עצמה יש להחליט לגבי האביזרים המשלימים. המשקוף צריך להתאים לדלת ובמחשבה על-כך יש לבחור את הצורה שלו: ישר או עגול, החומר ממנו יהיה עשוי והאם יהיה סמוי, גלוי או פשוט שקוף. חלקי הפרזול כוללים בין היתר את הידיות ויש לבחור עבורם: צבע, סגנון עיצוב וחומר.

דלתות פנים במבצע – עכשיו במבצעים מיוחדים באתר של דלתות אורן

דלתות אורן

"דלתות אורן" הינה חברה וותיקה מאד ויחד עם זאת מובילה בייצור, ייבוא ושיווק דלתות. החברה מתמחה בדלתות פנים ומציעה מבחר גדול שלהן.