הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

דלתות פנים כפריות

עיצוב כפרי

סגנון עיצוב כפרי משרה בבית אווירה ביתית וחמימה. על-כן, הסגנון הפסטורלי ובעל האווירה השלווה נבחר על-ידי אנשים רבים לעיצוב ביתם. בעת עיצוב הפנים של הבית חשוב לחשוב על כל האלמנטים ואסור לשכוח את דלתות הפנים. גם אם בעבר לא קבלו דלתות הפנים תשומת לב, הן עדיין חלק דומיננטי מהבית. למראה דלתות הפנים אפשרות להשלים את עיצוב הבת ולשדרג אותו. בעבר היה צריך לבחור בין מראה לאיכות הדלת ועל-כן חלקן בעיצוב הבית הוזנח. אך, הטכנולוגיה התקדמה והיום ניתן למצוא עיצובים מרהיבים באיכות העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

דלתות פנים

דלתות פנים כפריות הן קודם כל דלתות מעץ. ישנם סוגי עץ רבים שיכולו להתאים למראה כפרי והבחירה תלויה גם בעיצובו של החדר ובעיצוב יתרת הבית. עצים מאסיביים ויוקרתיים יתאימו יותר לעיצוב הכפרי וגם האיכות שלהם תהיה לרב יותר גבוהה. איכות דלתות הפנים הינה חשובה עבור אריכות הימים של הדלתות ועבור מניעת נזקי רטיבות, שברים, פגמים ועוד. שיקול נוסף הוא הגוון של העץ הנבחר. לרב עיצוב כפרי ייעשה או בגווני עץ בהירים או כהים ומומלץ להתאים לכך את הגוון של הדלתות הנבחרות. 

דלתות פנים כפריות מחירים

חומרי גלם

עץ הוא אמנם החומר הבסיסי המתאים עבור דלתות פנים כפריות אך ניתן לשלב בהן גם חומרי גלם נוספים. אחת האופציות הנפוצות עבור עיצוב כפרי הוא שילובה של זכוכית בדלתות הפנים עשויות העץ. שילוב הזכוכית מוסיף רבות למראה הדלת ונותן לה ולעיצוב כולו ייחודיות.

שיקולים נוספים

מעבר לבחירת חומרי הגלם והגוון יש להחליט עבור דלתות פנים כפריות, האם אתם מעוניינים בעיטורים עליהן. ישנם כמה סוגים אפשריים של עיטורים שיכולים להתאים. באחת האפשרויות, שילוב חומר גלם נוסף, דנו לעיל. לעיצוב הדלת חשוב להתאים את עיצוב המשקוף. דלתות מסוג זה ניתן גם להתאים למשקוף קיים, באם אין ברצונכם לעשות שיפוץ בית כולל, הקפידו להתאים למשקוף את עיצוב הדלת.

דלתות פנים כפריות לבית

דלתות אורן

דלתות אורן מציעה מבחר של דלתות פנים מעוצבות באיכות גבוהה. החברה מתמחה בייצור, ייבוא ושיווק דלתות. במידה ולא תמצאו את הרצוי לכם תוכלו להזמין דלתות פנים בעיצוב וייצור אישי.

אם אתם מחפשים דלתות פנים מעוצבות במבצע, היכנסו לדלתות אורן והתרשמו