הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

דלתות פנים מעוצבות

דלתות פנים

תחום עיצובן של דלתות הפנים התפתח מאד וכיום ישנו מבחר גדול מאד של דלתות פנים מעוצבות. בעבר, לא לקחו בחשבון את השפעתן של דלתות הפנים על עיצוב הבית, למרות הדומיננטיות הברורה שלהם. אך, כיום הן מקבלות את החשיבות הראויה להן וניתן להשתמש בהן בכדי להשלים ואף לשדרג ולתרום לעיצוב הבית. כיום, ניתן לשלב את דלתות הפנים בצורה הרמונית עם עיצוב הבית מבלי שייראו כנטע זר בתוכו, כפי שהיה קורה לעיתים בעבר.

 

דלתות פנים מעוצבות ע

היבטים שונים

לעיצובן של דלתות פנים יש היבטים ופרמטרים שונים שיש לקחת בחשבון. חמישה פרמטרים עיקריים אשר יש להתייחס אליהם הם: סוג הדלת, צבע הדלת, עיטורים, משקוף וידיות. אלה הם רק חמשת הפרמטרים העיקריים. המגוון של דלתות פנים מעוצבות המוצע כיום הוא עצום וניתן בקלות ללכת בו לאיבוד. לכן, מומלץ ראשית כל, לקבוע את התקציב אותו אתם מעוניינים להוציא. במידה ואתם מתכוונים לשכור מעצב פנים ערבו אותו כבר משלב בחירת העיצוב עבור דלתות הפנים.

דלתות פנים מעוצבות בתל אביב

לא לשכוח למדוד

לפני, שאתם נגשים לבחירת דלתות הפנים עצמן, מדדו את המפתחים השונים בביתכם. גודל המפתחים רלוונטי עבור העיצוביים האפשריים וחשוב לבא לבחירת העיצוב מצוידים בגדלים השונים. כעת, כאשר קבעתם תקציב (אם אפשרות לחריגה קלה) והמידות של המפתחים בידיכם, אתם מוכנים להתחיל את תהליך בחירת הדלתות. ההחלטה הראשונה היא סוד הדלת הרצוי: הזזה, כיס, מתקפלת ועוד.

המשך הבחירה

לאחר שבחרתם את סוג הדלת בחרו צבע מתוך המגוון העשיר שלפניכם. בשלב שלישי. בחרו את סוג בעיטור הרצוי, צורתו וכוונו ואת צבעו. לאחר שהחלטתם על עיצוב הדלת עצמה יש לגשת לאביזרים המשלימים. במשקוף תוכלו לבחור מבין משקופים בצורות שונות העשויים מחומרים שונים והאם ברצונכם במשקוף גלוי או סמוי ואולי שקוף. לסיום, נותר לבחור את סוג בעיצוב, הצבע והחומר של חלקי הפרזול ובכללם הידיות.

דלתות אורן

חברה חלוצה ומובילה בתחום דלתות הפנים וכמו כן מבין החברות המובילות ביבוא, שיווק וייצור דלתות. קמה ב-1928 בתל-אביב והייתה בין הנגריות הראשונות מאז גדלה, התפתחה והשתכללה.

דלתות פנים קונים רק בדלתות אורן