הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

דלתות פנים מעץ

 

לדלתות פנים ישנה נוכחות בולטת בבית והן מהוות חלק חשוב מעיצוב הפנים של הבית. דלתות פנים מעוצבות הנבחרות בצורה נכונה יכולות להשלים ואף לשדרג את עיצוב הבית. כמו כן, יכולות דלתות פנים לסייע בהפיכת מראה הבית ליוקרתי יותר. אנשים רבים חושקים במראה המשלב ביתיות עם יוקרה עבור ביתם. ניתן להוציא הרבה כסף ולשפץ את כל הבית אך ניתן גם להשיג זאת באמצעים הרבה יותר פשוטים. דלתות פנים מעץ משרות בבית אווירה ביתית ויוקרתית וההוצאה נמוכה בהרבה.

דלתות פנים מעץ איכותי

קראו עוד על דלתות אורן מאז 1928 ועד היום

איכות או עיצוב

השאלה איכות או עיצוב, הייתה בעבר שאלה עקרונית וראשונית בבחירת הדלתות עבור הבית. אך, הטכנולוגיה המשמשת לייצורן של דלתות התקדמה רבות. כיום, ייצורן של דלתות פשוט בהרבה, קל יותר ומאפשר לייצר דלתות פנים בעיצובים מרהיבים ובאיכות גבוהה ביותר כאחד. למרות שנוטים לא להקדיש להן מחשבה רבה לדלתות הפנים השפעה רבה על עיצוב הבית והאווירה בו. דלתות פנים מעץ ישדרגו את המראה של כל בית ויתנו לו את האווירה הביתית והיוקרתית של מלון מפנק.

דלתות פנים מעץ מעוצבות

היתרון והחשיבות של האיכות

כיום, האיכות של דלתות בכל העיצובים עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר. רכישה של דלתות פנים באיכות גבוהה הינה חשובה מכמה סיבות. דלתות פנים באיכות גבוהה יוכלו למנוע רטיבות, פגמים, שברים ותקלות נוספות ויחזיקו מעמד למשך זמן רב יותר. הדבר נכון גם עבור דלתות פנים מעץ.

בחירה

דלתות פנים העשויות עץ יכולות לשדרג את מראה הבית ולתרום לו רבות. לכן, חשוב להשקיע מחשבה ולבחור עיצוב המתאים לעיצוב הבית וישיג את התוצאה המבוקשת. עולם העיצוב של דלתות פנים הינו מגוון ועשיר וגם לאחר שידוע לכם החומר הרצוי, עץ, יש לבחור אלמנטים נוספים הקשורים בעיצוב הדלת. יש לבחור את צורת הפתיחה, סוג וצבע העץ, סוג וצבע העיטורים, סוג המשקוף, ידיות וחלקי פרזול אחרים ועוד.

דלתות פנים מעץ מלא

דלתות אורן

"דלתות אורן" הינה חברה המתמחה בייצור דלתות פנים מעוצבות מעץ ובייבוא שלהן. הדלתות מיובאות מקולקציה מובילה באיטליה, הייצור איכותי וניתן להזמין דלתות בעיצוב מותאם אישית.