הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

דלתות פנים מצופות

דלתות פנים מצופות- מעבר לכל הציפיות

דלתות פנים מצופות הן הדבר החם בעולם הדלתות. הציפוי הופך כל דלת מדלת סטנדרטית ומשעממת לדלת מעוצבת מלאת חיים. סוגי ציפויים לדלתות

קבוצה 1 דלתות אורן עיצוב

לדלתות פנים ניתן לבחור שלושה סוגי ציפוי:

-ציפוי בצבע- זהו ציפוי שמשמעותו צביעת הדלת בצבעי תנור איכותיים ועמם, בציפוי כזה חשוב להקפיד על צביעה אחידה ברמה גבהה שלא תגרע מהיופי של הדלת ומהמרקם שלה. תוכלו לבחור כל צבע שמתאים לחדרי הבית ולעיצובו- אפשר לגוון ולצבוע את שני צידי הדלת בצבעים שונים. -ציפוי למינציה- הלמינציה נכנסה חזק לתחום הריהוט ועיצוב הפנים של הבית וכיום ניתן למצוא אותה ברהיטים, טפטים וגם כאן בדלתות- ציפו הלמינציה עשוי מפלסטיק דק ושקוף המתחבר הרמטית לדלת באמצעות חום ושומר עליה מפני פגיעות ודהייה של החומר וכן מוסיף אפקט של ברק לדלת הפנים. -ציפוי פורניר- פורניר הוא בעצם שכבת עץ דקה במיוחד המוצמדת לדלת ומעניקה לה מראה של עץ בגוון ובמרקם הנבחר. המעלה של הפורניר הוא האופציה המדהימה שהוא נותן לנו לחדש את מראה הדלת בהשקעה קטנה יחסית על ידי הסרתו והדבקת פורניר עדכני יותר. יש גם ציפוי נוסף בלתי רשמי אך מקובל מאוד כשרוצים לחדש את הדלתות ללא צורך בהסרתן והתקנת דלתות חדשות – טפט. קיימים עשרות סוגי טפטים שניתן להדביק על כל דלת חלקה ולחדש אותה לגמרי בהשקעה מועטה.

קבוצה 1 דלתות אורן מחירים

אל תזלזלו במשקוף

המשקוף לדלת הוא חלק חשוב בעיצובה- שימו לב לבחור משקוף יפה ומתאים לדלת ולחדר בה היא תותקן- משקוף ישר הוא המשקוף הסטנדרטי המוכר לנו, ניתן לגוון ולבחור משקוף מעוגל בעל מראה כפרי עשיר או משקוף מדורג נועז ומלא נכוחות שיגנוב את ההצגה. התייעצו עם נציגי השירות בחנות לבחירת משקוף שהכי מתאים לדלת שבחרתם ולבית שלכם. דלתות אורן הינה חברה מומחית לדלתות המשווקת בהצלחה מרובה דלתות מעוצבות ממיטב היצרנים באירופה, הדלתות בעלות מראה קלאסי מרשים במבחר ענק של עיצובים לבחירתכם. אתם מוזמנים להתרשם מהקטלוג המרהיב שלנו באתר הבית או באולם התצוגה בחנות המפעל. תתחדשו!

מעוניינים במידע נוסף אודות דלתות פנים במבצע? היכנסו לאתר שלנו כעת