הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

דלתות פנים עם זכוכית

 

תחום דלתות הפנים המעוצבות התפתח רבות לאחרונה, כאשר אחד מסוגי האלמנטים הנפוצים, הוא שילובה של זכוכית בדלתות הפנים. ניתן לעצב דלתות פנים עם זכוכית במגוון סוגי עיצוב ולשלבן בעיצובים שונים של חדרים ושל הבית. הזכוכית יכולה להשתלב במגוון סוגי גלם ושילובה בדלתות פנים מוסיף יופי וייחודיות למראה שלהן. ניתן לבחור, בשילוב הרבה או מעט זכוכית, בצורות שונות ובגדלים שונים.

מידע נוסף על דלתות פנים בדף הבית של אתר דלתות אורן

דלתות פנים עם זכוכית המלצות

דלתות בטיחותיות

מאחר ומדובר על דלתות פנים עם זכוכית, חשוב להקפיד הקפדה יתירה על איכות הדלתות, במיוחד כאשר הזכוכית מהווה חלק גדול מהדלת. חשוב לשים לב, שהזכוכית אשר נעשה בה שימוש הינה זכוכית מחוסמת. זכוכית זו עמידה הרבה יותר מזכוכית רגילה ועל-כן השימוש בה יותר בטוח. הסיכוי שזכוכית מחוסמת תשבר הוא הרבה יותר נמוך וגם במקרה שהיא נשברת היא אינה נשברת להרבה רסיסים קטנטנים. כמו כן, חשוב להקפיד שהדלת עומדת בתקנים הרלוונטיים ולרכוש את הדלתות רק מחברה אמינה הידועה באיכות הגבוהה של מוצריה.

הזזה או כנפיים

ישנם כמה סוגי דלת אפשריים ביניהם ניתן לבחור. ישנו דלתות כיס, דלתות כנפיים, דלתות מתקפלות ודלתות הזזה. דרך הפתיחה של דלתות הכנפיים היא הדרך הרגילה אשר מוכרת לנו מרב הדלתות אשר נמצאות בשימוש. דלתות אלה מותקנות על ציר ונעות אחורה וקדימה. לעומתן, דלתות הזזה נעות על מסילה. דלתות הזזה יכולות לשמש פתרון עיצובי עבור חללים קטנים ולשוות להם מראה גדול ומרווח יותר.

עיצוב הדלת

בעת בחירת דלתות פנים עם זכוכית עבור ביתכם יש להקפיד גם על עיצוב הדלת עצמה וגם על התאמתו לעיצוב הבית הכללי. ישנו מבחר גדול של עיצובים אפשריים הנבדלים בהיבטים שונים כגון חומרי גלם, צבע, עיטורים, ידיות וחלקי פרזול אחרים ואף את המשקופים חשוב לקחת בחשבון.

דלתות אורן

"דלתות אורן" הינה חברה וותיקה בתחום הדלתות, אשר החלה ב-1928 בתל-אביב, כעסק קטן. כיום, מדובר על חברה מובילה בתחומה עם מומחיות בדלתות פנים. "דלתות אורן" מייצרת, מייבאת ומשווקת דלתות ותוכלו למצא מבחר גדול ומרשים של דלתות איכותיות.


למידע על דלתות פנים במבצע כנסו לאורדורס דלתות פנים במבצע