הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

דלתות פנים עץ מחיר

 

דלתות פנים העשויות עץ, הן דרך פשוטה וזולה לתת לבית או לדירה אווירה ביתית ויוקרתית כאחד. האווירה שיש שבצימר או בבית מלון מפנק ומשלבת יוקרתיות עם ביתיות, היא אווירה שאנשים רבים רוצים שתהיה בביתם. דרך אחת להשיג זאת היא שיפוץ כללי ויקר של הבית. אך, פשוט וזול בהרבה להחליף את דלתות הפנים לדלתות פנים מעץ. לרכישת דלתות פנים עץ מחיר משתלם, במיוחד כאשר הן נרכשות ב"דלתות אורן". הדלתות אצלנו עשויות מחומרי גלם מובחרים, בטכניקות טכנולוגיות מתקדמות, באיכות גבוהה ובגימור מושלם.

מחפשים דלתות פנים מעוצבות לבית? היכנסו לאתר שלנו והתרשמו

בחירת הדלתות

בחירת הדלתות למעשה, כבר יש לכם תשובות לשתי שאלות חשובות בבחירת דלתות פנים. אתם יודעים מה התוצאה העיצובית הרצויה ומה החומר ממנו יהיו עשויות הדלתות. כעת, עליכם להחליט על תקציב לרכישה המאפשר חריגה של כעשרה אחוז. ההחלטה על תקציב מראש חשובה שכן מבחר דלתות הפנים, גם אם רק אלה מעץ רלוונטיות, גדול וניתן ללכת בו לאיבוד ולהוציא סכום גבוה מדי בקלות. לאחר ההחלטה על התקציב יש לבחור בסוג הפתיחה הרצוי עבור הדלת וצבע מתאים. בעת לקיחת ההחלטות חשוב לחשוב גם על מראה הדלת עצמה וגם על השתלבותה בעיצוב הבית

דלתות פנים עץ מחיר זול

צבע ועיטורים

ישנו מבחר גדול של צבעים ממנו ניתן לבחור כאשר רבים מגיעים בציפוי פורמייקה איכותית. לאחר בחירת הצבע יש לבחור את סוג העיטורים הרצוי, הכוון שלהם, הסידור שלהם על הדלת וכן את הצבע שלהם. ניתן לשלב בין צבע דלת אחד לצבע עיטורים אחר. סוג אחד של עיטורים אפשריים הוא שילוב חלונות קטנים הנקראים צוהרים, ועשויים זכוכית, בגדלים, צורות ודוגמאות שונות.

איכות

איכות הדלתות הינה חשובה ויש להקפיד על רכישת דלתות באיכות גבוהה. דלתות באיכות גבוהה יהיו יותר עמידות ויחזיקו מעמד זמן רב יותר. דלתות כאלה יהיו גם מוגנות יותר מנזקים ופגיעות שונות.

דלתות פנים עץ מחיר אטרקטיבי

דלתות אורן

בחברת "דלתות אורן" דלתות העץ, ככל הדלתות, מיוצרות בחברה או מיובאות מאיטליה. הדלתות באיכות גבוהה ביותר ובשלל עיצובים מרהיבים. לכל דלתות פנים עץ מחיר משתלם וכדאי עבור דלת איכותית.