הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

דלתות פנים פשוטות לעומת מעוצבות

דלתות פנים

אנו לא רגילים להקדיש מחשבה רבה לדלתות הפנים של הבית. בעבר, הן לא נכללו בין האלמנטים שקבלו תשומת לב בעת עיצוב פנים של הבית והותקנו באותו מראה סטנדרטי. אך, כיום ישנה מודעות לדומיננטיות של דלתות הפנים במרחב הביתי ולחשיבותן בעיצובו. דלתות פנים שלא תואמות לעצוב הבית יכולות לפגום בעיצובו בעוד שדלתות פנים אחרות יכולות להשלים את העיצוב בצורה הרמונית ואף לשדרג אותו ולתרום לו. על- כן, השאלה החשובה לגבי דלתות פנים היא התאמתן לעיצוב הבית.

דלתות פנים פשוטות לעומת מעוצבות 1

עיצוב

לפני שאתם מחליטים אם אתם מתכוונים לרכוש דלתות פנים פשוטות יותר או מושקעות יותר, שאלו את עצמכם, מה המראה שאתם רוצים ומה יתאים לעיצוב הבית. עיצוב דלתות הפנים מורכב מכמה היבטים ואלמנטים שיש לקחת בחשבון וניתן לבחור בחלק באפשרויות פשוטות יותר ובאחרים באפשרויות יותר מורכבות. למשל ניתן לבחור בסוג הדלת, דלת כנפיים אשר פתיחתה וסגירתה הן כשל דלתות פנים פשוטות המוכרות לכולנו, בצבע ייחודי ועם עיטור. בכל מקרה, השאלות החשובות יותר הן ההתאמה לעיצוב הבית ואיכות הדלת.

חברת דלתות אורן – דלתות פנים מעוצבות המומלצת ביותר בארץ

איכות

דלתות פנים פשוטות יותר או מעוצבות ומורכבות יותר, חשוב מאד שהאיכות שלהן תהיה טובה. דלתות פנים באיכות טובה ימנעו רטיבות, פגמים, שברים תקלות ונזקים אחרים. בבדיקת איכותן של דלתות פנים רצוי לבדוק שהפתיחה והסגירה חלקות ושקטות, שמנגנוני ההזזה והצירים תקינים ומתפקדים כדרוש ושהידיות, המנעולים וחלקי הפרזול השונים עובדים בצורה טובה.

דלתות פנים פשוטות לעומת מעוצבות 2

השיקולים השונים

ישנם חמישה היבטים עיקריים בדלת אשר יש לחשוב עליהם בעת בחירת דלתות פנים. חמישה היבטים אלה הינם: סוג הדלת, צבע הדלת, העיטורים, המשקוף וחלקי הפרזול אשר כוללים בין היתר את הידיות. מבחר הצבעים המוצע כיום עבור דלתות פנים הוא עצום ומכיל אפשרויות רבות. בחירת העיטורים דורשת גם היא מחשבה ויש לבחור סוג, כוון וצבע.

דלתות אורן

"דלתות אורן" קיימת מזה כשמונים שנה והחלה את דרכה כנגרייה קטנה בתל-אביב. כיום, מדובר בחברה מובילה בייצור, ייבוא ושווק דלתות הנעזרת בטכנולוגיה מתקדמת ביותר. ניתן גם להזמין דלתות פנים בעיצוב אישי.