הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

דלתות פנים צומת בילו

חברת דלתות אורן מזמינה אתכם עוד עתה להתרשם מהסניפים בראשון לציון וחולון. היוזמה החדשה של החברה להרחיב את אזורי פעילותה, תעניק הזדמנות מצוינת גם לתושבי העיר רחובות ליהנות ממוצרים מתקדמים חדישים ואיכותיים. אז מה השאלה, היכנסו עוד עתה לאתר הבית של החברה והתרשמו משפע המוצרים של החברה.

דלתות אורן-דלתות פנים נדירות צומת בילו

דלתות פנים קונים רק בדלתות אורן

מסורת משפחתית של שנים

הסניפים של בחולון ובראשון לציון נותנים שירות לכל תושבי רחובות, צומת בילו והסביבה. חברת דלתות אורן דלתות פנים פונה לקהל יעד מגוון המזוהה הן עם לקוחות מהמגזר הפרטי והן מהמגזר הציבורי. חברת דלתות אורן מספקת כבר למעלה מעשרות שנים דלתות פנים איכותיות למגוון לקוחות וביניהם משרד הביטחון, רשויות מקומיות, מחסני גבס, מוסדות ציבור שונים, קבלני בניין ושיפוצים, אדריכלים ומעצבי פנים ולקוחות פרטיים. המסורת המשפחתית שעברה מדור לדור המאפיינת את חברת דלתות אורן הינה כזו ששמה דגש מרכזי על שירות ויחס אישי דרך ליווי צמוד ומקצועי.
החברה מציעה הן דלתות בייצור עצמי והן דלתות אשר יובאו ממפעלי העילית באיטליה, אשר למעשה אמונים על קו העיצוב המוביל ביותר ברחבי אירופה כולה. מדובר במפעלים כמו Braga spa ו Effebiquattro spa- המעניקים כיום השראה ומודל לחיקוי עבור מדינות העולם כולו וביניהן גם ישראל. בסניף החדש של החברה שיפתח בימים הקרובים, דלתות פנים צומת בילו, יוצעו למכירה הן דלתות מיובאות מאיטליה והן דלתות בייצור עצמי הכוללות מגוון מאד עשיר ומגוון של דלתות מסוגים שונים.

דלתות אורן-דלתות פנים חמימות צומת בילו

מגוון דלתות מסוגים שונים

 בין סוגי הדלתות שמייצרת החברה בכוחות עצמה נמצא דלתות צבע מעוצבות בצורה איכותית ומקצועית,דלתות דיקט, פורמייקה, MDF ודלתות בהזמנה אישית לפי צרכי הלקוחות. כל הדלתות הללו ניתנות להתקנה גם על גבי משקופים קיימים. מערך הייצור של החברה נשען על שילוב מנצח בין חומרי גלם מובחרים ומובילים לבין מכונות חדישות ועתירות טכנולוגיה כמו למשל מכונות רובוטיקה ממוחשבות אשר מביאות לצרכן דלתות באיכות וברמת גימור יוצאת דופן הניתנות להתאמה אישית לפי דרישותיו של כל לקוח. חברת דלתות אורן נוסדה בשנת 1928, כאשר בזמנו היא שימשה כנגרייה קטנה ומתועשת בעיר תל אביב. הפיכתה לחברה מובילה וגדולה התרחשה בשנת1990, כאשר מאז ועד היום החברה נחשבת לחלוצה הרשמית בענף דלתות הפנים בישראל.

לחברת דלתות נוספת כנסו לאורדורס דלתות פנים לבית