הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

דלתות פנים רחובות

כיום גם תושבי רחובות יכולים ליהנות מרכישה נבונה ואיכותית של דלתות פנים באיכות שלא נראתה כמותה. חברת דלתות אורן עתידה בימים הקרובים לפתוח סניף חדש של דלתות פנים רחובות ובו יוצעו למכירה סל מוצריה הכולל בין השאר דלתות בייצור עצמי ודלתות מיובאות מאיטליה. חברת דלתות אורן מזוהה כיום עם אחת החברות הגדולות והמובילות ביותר בישראל בענף הדלתות ולא בכדי.

דלתות אורן-דלתות פנים רחובות
חברת דלתות אורן- כי על איכות לא מתפשרים!

מערך הייצור המתקדם של החברה, השירות הגבוה לצד יחס אישי וליווי צמוד לאורך כל שלבי הרכישה מעניקים לה את הזכות הבלעדית לשמש כחלוצה הרשמית של דלתות פנים בישראל. כיום גם תושבי העיר רחובות יכולים לעצב את הבית שלהם בצורה הטובה ביותר דרך רכישת דלתות פנים מעוצבות, איכותיות ומתקדמות. בסניף החדש של החברה, דלתות פנים רחובות תוכלו להתרשם משפע שלדלתות פנים מסוגים שונים וכן להתאים דלתות בצורה אישית לפי מידות וגדלים שעונים על צרכיכם.

לקוחות החברה ודגשים מרכזיים

בין לקוחותיה של החברה ניתן למנות גופים ציבוריים שונים דוגמת משרד הביטחון, רשויות מקומיות, מחסני גבס, קבלני בניין ושיפוצים וכן לקוחות פרטיים כמו מעצבי פנים ואדריכלים. חברת דלתות אורן שומרת על מסורת משפחתית שעברה מאב לבן במשך שלושה דורות, וחרטה על דגלה בהתאם את כל נושא האיכות והשירות. צוות העובדים המקצועי של החברה מעניק לקהל לקוחותיה יחס אישי, ליווי צמוד ומקצועי לאורך כל שלבי הרכישה. היכנסו עוד עתה לאתר הבית של החברה והתרשמו ממגוון המוצרים האיכותיים שהיא מספקת.

קראו עוד על דלתות אורן מאז 1928 ועד היום

שירותי החברה

דלתות פנים רחובות הוא סניף חדש שנועד לאפשר לחלק גדול יותר בציבור הישראלי לרכוש מוצר ברמה איכותית ביותר. סל המוצרים של החברה כולל הן דלתות בייצור אישי שנעשות לצד עבודה עם המכונות המתקדמות ביותר בענף, עתירות טכנולוגיה וחדישות. השילוב בין אמצעי עבודה מתקדמים אלו וחומרי הגלם המובחרים בהם עושה שימוש החברה במסגרת ייצור דלתות פנים, מספק לצרכן מוצר ברמה יוצאת מגדר הרגיל. כל הדלתות ניתנות להתקנה גם על גבי משקופים קיימים וניתן לבצע הזמנות אישיות לפי מידות.

דלתות אורן-דלתות פנים כפריות רחובות
אודות חברת דלתות אורן

חברת דלתות אורן מתמחה בייבוא, ייצור ושיווק שלדלתות פנים, חלקן מגיעות היישר ממפעלי העילית באיטליה המכתיבים למעשה את הקו העיצובי בעולם הדלתות ברחבי אירופה והעולם כולו. החברה נוסדה בשנת 1928 והחלה את דרכה כנגרייה קטנה ומתועשת בעיר תל אביב. מאז ועד היום הרחיבה את היקף פעילותה והפכה למובילה בתחומה.