הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

דלתות פנים

אפשרויות

כיום, חשיבותן של דלתות פנים בעיצוב הדירה או הבית מקבלת את המקום הראוי לה. בעוד בעבר, בדרך-כלל הוזמן מעצב הפנים לאחר שהדלתות כבר הותקנו, כיום בחירת הדלתות לחדרים השונים היא חלק מעבודתו וחלק אינטגרלי מעיצוב הפנים של הבית. את הדלתות הפנימיות ניתן לראות גם כאשר שוהים בתוך החדר וגם כאשר עוברים מחדר אחד לאחר. על-כן, כאשר לא הוקדשה להן מחשבה הן לעיתים נראו חריגות בעיצוב הבית ופגמו בעיצוב הפנים אשר היה מושקע מכל בחינה אחרת. כיום ניתן להתאים את הדלתות לעיצוב ואף לבחור דלתות שונות עבור חדרים שונים ובכך לשמור על עיצוב הבית ואף לתרום לו.

שימושים שונים

למרות, שאנו לא מקדישים מחשבה רבה לדלתות הפנים במהלך היום-יום, יש להן נוכחות בבית והן משמשות למספר שימושים. ישנו כמובן השימוש הברור, של כניסה ויציאה מחדרים, אך יש גם שימושים נוספים. דלתות פנימיות, משמשות לעיתים גם לסגירת אזורי אחסון ונישות, כגון האזור הנוצר מתחת למדרגות. כאשר ישנן ויטרינות בחדרים דלתות הפנים ישמשו גם עבורן.

דלתות פנים המלצות

עיצוב

ישנם כמה היבטים שונים המרכיבים את העיצוב של דלתות פנים. בשלב ראשון, יש לבחור את סוג הדלת המועדף: דלת מתקפלת, הזזה, כיס או כנפיים. בשלב הבא, רצוי לבחור את צבעה של הדלת. מבחר הצבעים המוצע כיום עבור דלתות הוא גדול מאד ומגוון. את הצבעים הרבים ניתן לקבל עם ציפוי פורמייקה באיכות גבוהה. לאחר מכן, נשאלת השאלה, אם אתם מעוניינים בדלת מלאה או דלת מעוטרת. במידה ובחרתם בדלת מעוטרת, האם תרצו פס אחד או כמה, חריצים או חלונות קטנים/ צוהרים. העיטורים השונים מגיעים כולם במספר צורות: צורת ח, צורת ר, לאורך, לרוחב.. וכדומה ובצבעים שונים.

אביזרים משלימים

מעבר לאפשרויות הרבות בעיצוב הדלת עצמה יש גם לבחור את האביזרים המשלימים. משקופים מגיעים בצורות שונות, מחומרים שונים וגלויים במידה שונה. בסיום יש לבחור ידיות וחלקי פרזול אחרים.

דלתות פנים מרהיבות

דלתות אורן

אנו מומחים בייצורן של דלתות פנים באיכות גבוהה, במגוון עיצובים ועל-פי הזמנה. אנו מייבאים גם דלתות מעוצבות מאיטליה.

אם טרם שמעתם על דלתות אורן – דלתות פנים מעוצבות – הגיע הזמן להכנס לאתר ולהתרשם