הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

השפעת דלת על עיצוב פנים

בעבר, אנשים עיצבו כל חדר בבית בנפרד, ואפילו עשו זאת בעזרתם של אנשי מקצוע בתחום – מעצבי פנים מומחים. יחד עם זאת, הרבה פעמים הם פנו אל מעצבי הפנים לאחר שכל דלתות הפנים כבר היו במקומן. כמובן שיש פה טעות בסיסית בתפיסה, משום שדלתות הפנים נראות מתוך החדר, וכולן נראות גם במעבר מחדר לחדר.

 

דלתות פנים דגם דביבון יער
כך יצא מידי פעם, שהדלתות נראו חריגות בעיצוב השלם של הבית. היום, אפשר לבחור דלתות פנים מעוצבות, כאלה שיתאימו לכל חדר בנפרד, וגם ייצרו שלמות בבית. מי שמגיע אל דלתות אורן, מפעל הדלתות הוותיק, יכול למצוא קולקציות של דגמים מעניינים של דלתות, ובאפשרותו לתת לכל הבית מראה הרמוני.
דלתות פנים דגם שקד

דלתות פנים במבצע שאסור לכם לפספס, עכשיו באתר של דלתות אורן

 

דלתות פנים מעוצבות

דלתות הפנים משמשות פעמים רבות לא רק כדלתות כניסה לחדרים וחללים בבית, אלא גם כדלתות הסוגרות נישות ואזורי אחסון כמו איזור מתחת למדרגות, או ארונות קיר, וכן כדלתות לוויטרינות המוצבות בחדרים. ברור כי עיצובן כחלק מעיצוב הבית משמעותי ביותר.
העיצוב של דלתות הפנים יכול לבוא לידי ביטוי במספר דרכים. העיצוב הראשוני נוגע בסוג הדלת הנבחרת: דלת הזזה, דלת כיס, דלת מתקפלת או דלת כנפיים. לאחר מכן, אפשר לבחור את הצבע המתאים לדלת.יש היום דלתות בצבעים רבים ביותר ובציפוי פורמייקה איכותית. הדלתות יכולות להיות דלתות מלאות או דלתות מעוטרות בפס יחיד או בפסים שונים, בחריצים או בחלונות קטנים (=צוהר). כל אלה מגיעים בצורות שונות: לאורך, לרוחב, בצורת ח, בצורת ר ועוד. גם הפסים יכולים להיות במגוון צבעים, מה שמגדיל את אפשרויות הבחירה.
 

אביזרים משלימים לדלתות

כל דלת צריכה כמובן משקוף מתאים אשר ישלים את המראה שלה. המשקופים יכולים להיות ישרים או עגולים, מעץ או מחומרים אחרים. יש משקופים סמויים ויש משקופים גלויים ואפילו שקופים. עיצוב המשקופים לא נופל בחשיבותו מחשיבותה של הדלת.
לסיום, צריך להתאים לכל דלת חלקי פרזול וידיות. אלה צריכים להתאים לדלת ולכל הבית. יש היום מגוון גדול של ידיות מחומרים שונים, וגם הן מגיעות בצבעים רבים. העיצובים יכולים להיות מקוריים, מודרניים, בסגנון קלאסי ועוד.
 

למידע אודות החלפת צילינדר כנסו להודיני החלפת צילינדר באשדוד