הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

חידושים בתחום דלתות פנים

המומחים לדלתות פנים

בשנת 1928 הוקמה לראשונה חברת דלתות אורן כנגרייה בלב תל אביב שהייתה אמונה על אספקת חלונות ותריסים לבתים של העיר תל אביב. עם השנים, גדלה והתרחבה הנגרייה עד שהגיעה למה שהינה כיום – החברה המובילה בישראל לדלתות פנים וחוץ, עם דגש על עיצוב מיוחד, חדשני, אופנתי ומקורי של דלתות פנים.

החברה מציעה מגוון רחב ומעניין של דלתות ועיצובים, ברוחב סטנדרטי או רוחב מותאם אישי, דלתות המגיעות עם משקופים בנויים או כאלה שניתנות להרכבה על משקוף קיים, ודלתות העשויות ממגוון חומרים – עץ, פורמייקה, (הידרו) MDF, HDF  ועוד, דלתות במילוי פלקסבורד או פלקסבורד משולב בעופרת (בעיקר דלת למוסדות, דלת למרפאת שיניים או דלת לאולפן הקלטות). בחברת דלתות אורן מקפידים הקפדה יתרה על שימוש ועבודה עם חומרי גלם הטובים ביום על מנת לספק עבור הלקוח את הדלת המעוצבת באיכות הטובה ביותר.
 

כבר לא מסתפקים בדלתות פשוטות

אנשים רבים הגיעו למסקנה שאסתטיקה מתחילה כבר בתוך הבית ואין שום סיבה להסתפק בפחות מעיצוב מושלם גם בתוך הבית פנימה. מסיבה זו אנשים רוצים שגם דלתות הפנים ייראו יפות ומיוחדות, גם אם לא רואים אותן כלפי חוץ. בנוסף, קיימים סוגים חדשים של דלתות שלא היו קיימים אך לפני מספר שנים, כמו דלתות אקוסטיות, במילוי פלקסבורד, בשילוב צמר סלעים או עופרת- לאקוסטיקה מושלמת ואטימת רעשים מוחלטת.

כמו שתחום העיצוב כולו עובר שינויים מרחיקי לכת בשנים האחרונות, כך גם בענף הדלתות. גם כשמדובר בדלתות פנים בלבד, אין צורך להתפשר על פחות מהטוב והמתקדם ביותר. לאנשים מגיע לקבל את הכי טוב שאפשר בתוך הבית שלהם וכבר לא חייבים דלת לבנה פשוטה ורגילה שתפריד בין החדרים.

קו חדש של דלתות פנים פסי חץ וקשת

מחפשים דלתות פנים מעוצבות מעוצבות לבית? היכנסו לאתר שלנו והתרשמו

אילו חידושים נוספים מציעים כיום בתחום הדלתות?

בנוסף למגוון חומרים מהם עשויות הדלתות, הן מורכבות לאחרונה ממגוון חומרי איטום שהופכים את הדלתות לאטומות מפני רעשים הרבה יותר מאשר בעבר. , וכמובן בתחום עיצוב הדלת עצמה קיימים חידושים רבים ומעניינים, כמו למשל מנגנון נעילה מגנטי, פרזול בעיצובים שונים, קישוטים ועיטורים שונים ועוד.

אנשי המקצוע המומחים של חברת דלתות אורן יידעו לייעץ ולתרום מהידע הרחב שברשותם על מנת להתאים את הדלת המושלמת לכל לקוח כדי להגיע לשביעות הרצון המלאה שלו, ושהוא יאהב את הדלת שהזמין כמו באותו יום שבה הזמין אותה לראשונה.
 

דלתות פנים דגם שמנת                                  
               

למבחר דלתות לבית כנסו לעיצוב ודלת דלתות כניסה מעוצבות