הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

כל סוגי הדלתותחברת דלתות אורן – חלוצה אמיתית בשטח

חברת דלתות אורן התחילה את דרכה לפני יותר מ- 80 שנה כנגרייה קטנה בתל אביב. בנגרייה זו יוצרו ושווקו תריסים ודלתות לבתי תל אביב, כפי שהייתה תל אביב לפני כל כך הרבה שנים. עם חלוף השנים מספר הלקוחות גדל ועלה ומנגרייה קטנה הפכה דלתות אורן לחברה הגדולה ביותר והחלוצה בארץ בתחום של עיצוב דלתות.
בחרת דלתות אורן הבינו שגם דלת פנימית בתוך הבית לא חייבת להיות משעממת ורגילה, ובחברה עומלים ושוקדים מדי יום על מציאת פתרונות ורעיונות חדשים לעיצובים, לחומרים מהם בנויות הדלתות ולגימורים המעטרים את הדלתות מתוצרת החברה. ומבצעת ייבוא אישי של דלתות מעוצבות ממיטב בתי העסק באיטליה. בחברת דלתות אורן יכול הלקוח לעצב דלת באופן אישי על פי רצונו, שאיפותיו וגחמותיו.
 

קראו עוד על דלתות פנים מעוצבות

סוגי דלתות שונים ומגוונים – כאן תמצאו הכל

דלת כבר לא חייבת להיות עם ידית רגילה וזהו. אנשים רבים כבר מבינים את החשיבות של דלת בתוך הבית, ואת עצם היותה חפץ עיצובי לכל דבר ועניין. הרי עוברים אנשים כל הזמן דרך הדלתות ומי שחשוב לו עיצוב הבית ישקיע גם בעיצוב הדלתות על מנת לקבל את המראה המושלם בבית ובכל החדרים.
ישנם סוגים רבים של דלתות, ולכל חדר, פתח או מעבר אפשר להתאים את הדלת המושלמת – דלתות הזזה או דלתות פתיחה, כך או אחרת, כבר אין צורך להתפשר על המראה והגימורים של הדלת. גם דלתות אוטומטיות יכולות להיראות יפות, מעניינות ומושכות את העין וכל מי שייכנס אל הבית יביע את דעתו ולא יוכל להתעלם מהדלת המיוחדת שהוא רואה.
 

דלתות אורן לפי טעם הלקוח

אילו עיצובים קיימים לדלתות?

כשמעצב מתבקש לעצב דלת, שבמצבה הנוכחי היא ריגלה ולבנה, הרי שהשמיים הם הגבול וכל צבע, חומר ואפשרות יכולים להילקח בחשבון ולהיכנס לעיצוב. דלתות מעוצבות הן כבר הדבר הבא בתחום העיצוב וחברות רבות מנסות לחקות את ההצלחה המסחררת של חברת דלתות אורן שהייתה, כאמור, החלוצה בתחום עיצוב הדלתות.
החברה עובדת עם חומרי הגלם הטובים ביותר שקיימים בשוק על מנת לייצר ולעצב דלתות באיכות מעולה בלבד עבור לקוחותיה. בין החומרים – MDF, פורמייקה, עץ, דיקט ועוד. גם בעין בלתי מקצועית ניתן להבחין שהגימורים והעיטורים הם ברמה גבוהה בהרבה מכל עיצוב בשוק, כמו כן נשמח להמליץ על חברת המתמחה בתחום הדלתות מזה למעלה מ 20 שנה.

מאמרים נוספים בנושא דלתות : 

השפעת דלת על עיצוב פנים
ש
יקולים לבחירת דלת