הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
פרסום מידע אודות הסדרי נגישות בעסק
אנו בדלתות אורן, השתדלנו לדאוג להנגשה במרחב הפיזי למתן שירות נגיש לכולם ונשמח לקבל פניות לקבלת מידע או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות.
בכל שאלה או עניין, נשמח באם תפנו אלינו דרך מערכת צור קשר באתר או לרכז הנגישות ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

בכל שאלה בנושא ניתן לפנות לרכזת הנגישות של דלתות אורן, גב' נורית נווה טלפון (ימים א'-ה', 09:00-17:00): 053-7542542 073-7599543
כתובת דוא"ל: orendoors@walla.co.il
חניית נכים - קיים
כניסה נגישה - קיים
מעברים נגישים - קיים
whatsapp

ספקים

כמה מילים על חלק נבחר מספקינו:

 BRAGA s.p.a - ברגה 

החברה הוקמה באיטליה בשנת 1972 והינה מובילה עולמית בייצור של דלתות עץ.

לחברה מערך של מכונות חדשניות ויותר מעשרים קווי ייצור המספקת מוצרים איכותיים בלבד, תוך הקפדה בבחירת חומרי הגלם מאפשרים ליצור מוצר סופי שהוא הומוגני, אלגנטי, עמיד, עם תקני איכות גבוהים ביותר.

תודות לטכנולוגיה התקדמת בשילוב ידע מקצועי משמעותי,  ביכולת ברגה לספק מוצר מושלם ופונקציונלי.

חברת דלתות אורן עובדת בשיתוף פעולה עם ברגה כבר כשני עשורים והינה בין החברות הראשונות שהביאו את מוצרי ברגה לארץ, כאשר לאורך השנים ועפ"י הנחיותינו הותאמו מוצריה גם לצרכן הישראלי.

 

 Effebiquattro - א.פ.קווטרו 

חברה לייצור דלתות, מהוותיקות באיטליה הקשורה קשר הדוק לאזור ממנו צמחה- סורנטו- חבל ארץ  המאדיר תחומים של עיצוב ועבודה, תשוקה ואומץ.

החברה מובילה בתחום דלתות העץ ובעיצובים המיוחדים שלה, תוך מתן דגש לאיכות המוצר וגימורו.

שיתוף הפעולה האישי והממושך של חברת דלתות אורן עם החברה ובעליה, מביא לכך שכל מוצר או עיצוב חדש המפותח על ידם עומד זמין דרכנו גם לצרכן הישראלי.

 

 MAZONITE - מזונייט 

בשנת 1924, ויליאם ה מייסון, חוקר, מהנדס וממציא, גילה תגלית מהפכנית. הוא שינה את דרך השימוש בעץ ליצירת חומרי בניין יעילים יותר. זו סללה את הדרך עבור שורה של מוצרי בנייה חדשים לבית.

למעלה משמונים שנה מאוחר יותר, מזונייט עדיין מאמצת את רוחו  וכל זמן נמצאת בתהליכי חיפוש חדשים של טכנולוגיות, חומרים ועיצובים - תמיד עם דגש על ייצור דלתות.

העבודה עם חומרי הגלם המשובחים של מזונייט מאפשרת לדלתות אורן לייצר דלתות מיוחדות ואיכותיות עבור לקוחותיה תוך דגש על רמת העיצוב המושלם.