הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון

שיקולים לבחירת דלת

דלתות פנים היום – לא מה שהיה פעם


בעבר דלתות הפנים היו אחידות במראה ובצבע, כל הדלתות היו צבועות בצבע שמן בגוון שמנת. לאחר עשרות שנים נוספו אליהן דלתות בצבע עץ טבעי – אלה בלבד היו הדגמים המוצעים ללקוח. לעומת זאת, היום המגוון ממנו ניתן לבחור דלתות פנים הוא גדול ביותר, במיוחד אם מגיעים לחברה שקיימת כבר למעלה משמונים שנה, כמו חברת דלתות אורן, שידעה להתאים את עצמה לאופנה המתחדשת, והפכה להיות אחת החברות המובילות בתחום זה של דלתות פנים.

החברה מציעה דלות פנים שונות מבחינת הפתיחה, הגודל, הצבע, העיצוב ועוד ובמילויים שונים כמו פלקס בורד או פלקסבורד בשילוב עופרת. מעבר למספר גדול ביותר של דוגמאות מהן אפשר להתרשם באולמות התצוגה של החברה, אפשר גם להזמין דלתות בעיצוב אישי.

 

דלתות בעיצוב מותאם דגם פנל יסוד 

התאמת הדלתות למפתחים השונים המצויים בבית


כאשר מגיעים לשלב של בחירת דלתות פנים לבית, ועוד פני בחירת העיצוב ההולם לדלת, חשוב ביותר להתאים כל דלת למפתח שבו היא אמורה להיות מותקנת.

יש מספר סוגים של דלתות, וכל אחד מהם יכול להתאים למקום אחר בבית, על פי תכנון החדרים וגודלם. לא כל הדלתות חייבות להיות בהכרח דלתות כנפיים סטנדרטיות. הדלתות יכולות להיות בהחלט דלתות מתקפלות, דלתות כיס או דלתות הזזה. כמו כן, גם בדלתות כנפיים צריך להחליט מה הכיוון הנכון של פתיחת הדלת: פנימה או החוצה. אלמנט נוסף הוא בחירת האקסטיקה של הדלת - כוורת, פלקסבורד או אפילו עופרת.
 

איכות הדלתות ועיצובן


לפני שקונים דלתות פנים חשוב לבדוק את איכות הדלתות שמציעה החברה בה קונים אותן. כדאי תמיד לבקש המלצות מחברים שקנו או החליפו דלתות. חברה מקצועית, מיומנת ואיכותית היא חברה שלה מפעל חדיש ובו ציוד משוכלל המופעל באמצעות מערכת ממוחשבת בה שולטים אנשי צוות מיומנים ואיכותיים.

כדאי מאוד לבקר בחדר התצוגה של המפעל ולבדוק את הדלתות המוצגות בו באיזו מידה הן נפתחות ונסגרות בקלות ובדרך חלקה ושקטה. חשוב לבדוק את מנגנוני ההזזה בדלתות ואת הצירים, כיצד הם נראים וכיצד הם מתפקדים.

יש היום דלתות בעיצובים שונים ובצבעים רבים. כך גם ניתן למצוא משקופים סמויים ומשקופים מצופים. חשוב לבדוק את הפרזול של הדלתות, את הידיות ואת המנעולים, שפרט להיותם יפים, הם גם עובדים כהלכה.

דלתות פנים דגם דובדבן כהה
 

מידע נוסף בנושא דלתות ועיצובים :

מידע נוסף על דלתות פנים בדף הבית של אתר דלתות אורן